06.jun

B2B Nettverksfrokost for nye medlemmer

Fyll inn organisasjonsnummer eller navn
Ved mange, eller mangelfulle treff, bruk organisasjonsnummer.
Vi inviterer nye medlemmer til en B2B frokost! Bli bedre kjent med oss i Næringsforeningen, mulighetene som ligger i medlemskapet, og ikke minst bli kjent med andre spennende selskap.

Denne morgenen høre litt om mulighetene du har som medlem i Næringsforeningen, og bli kjent med andre medlemmer. Vi starter morgenen med frokost og hyggelige runddordssamtaler, deretter får hver bedrift 3 minutter til å presentere det viktigste om selskapet, produktene eller tjenestene sine for resten av deltakerne.

Presentasjonene foregår som korte innlegg. Husk å forberede deg godt. 3 minutter går fort. Sørg for å fokusere på det viktigste budskapet først. Benytt maks 2-3 slides. Bruk gjerne historier eller eksempler. Vi vil dele presentasjonene med alle deltakerne i etterkant, gi oss beskjed dersom dette IKKE er i orden. Det kan være lurt å legge inn kontaktinformasjon i presentasjonen 😊


Vi gleder oss til å bli bedre kjent med deg.

Grunnet begrenset plass ber vi om at hver bedrift stiller med kun 1 person. Dette gjelder KUN for nye medlemmer og bedriften må ha blitt medlem i løpet av de siste 12 måneder.

Velkommen! 🥪 ☕️

>> Ved spørsmål, ta kontakt med Elianne Strøm Topstad, Næringsforeningen.

Andre lignende møter:

12. jun 2025 -

CCUS Conference

18. sep 2025 -

Pionér 2025: Innovasjon og omstilling

28. mai 2025 -

Næringstreff Sandnes: Innovasjon under press

© Næringsforeningen 2019-2025 Sidekart Personvern og vilkår for bruk
Umbraco CMS fra MarkedsPartner